Kolejne sukcesy naszych piłkarek i piłkarzy

Szkolna dziewczęca drużyna piłki nożnej w składzie: Julia Chorab, Gabriela Strojewska, Agnieszka Wieczorek, Wiktoria Strawczyńska, Karolina Jurkowska, Roksana Bielecka, Anna Ferens, Patrycja Szafrańska, Martyna Szumlak, Ola Wójcik zajęła II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dwikozy Marka Kozła. 11 czerwca 2015 r. dziewczęta rozegrały mecze z reprezentacjami szkół podstawowych z Dwikóz, Gierlachowa, Winiar, Słupczy.

Reprezentacja chłopców w składzie: Filip Chmiel, Patryk Zając, Igor Chorab, Michał Wójcik, Kacper Chmiel, Maksymilian Chmiel, Wiktor Chorab, Adrian Dziadowicz, Kryspin Dworak, Michał Dąda, Dominik Kopyto, Jakub Reguła powtórzyła sukces z poprzedniego roku i zdobyła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dwikozy Marka Łukaszka.

Gratulujemy naszym uczniom i ich trenerowi panu Krzysztofowi Rymaniakowi

Dziękujemy serdecznie rodzicom i krewnym naszych piłkarzy za transport na turniej i doping w czasie rozgrywek państwu: Monice Dziadowicz, Joannie Chorab, Urszuli Chorab, Agnieszce Strojewskiej, Kamilowi Szumlakowi, Magdalenie Zając

Sukcesy naszych szóstoklasistów

Aż sześcioro uczniów klasy VI z grupy 16-osobowej uzyskało bardzo dobre i dobre wyniki na Sprawdzianie Szóstoklasisty. Są to kolejno:

Adrian Dziadowicz

Karolina Jurkowska

Maksymilian Chmiel

Roksana Bielecka

Martyna Szumlak

Kacper Chmiel

W tym roku uczniowie pisali sprawdzian z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Klasa uzyskała najlepsze wyniki z języka polskiego – średnia 63 % i języka angielskiego – średnia 62 %. Trochę słabiej uczniowie napisali matematykę.

Średnia z całego Sprawdzianu wynosi 58 %.

Serdecznie gratulujemy!

Festiwalu gier i zabaw ruchowych

Drugie miejsce naszej drużyny w Festiwalu gier i zabaw ruchowych w Dwikozach

Reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Kacper Chmiel, Maksymilian Chmiel, Igor Chorab, Julia Chorab, Wiktor Chorab, Roksana Bielecka, Kryspin Dworak, Karolina Jurkowska, Patrycja Szafrańska, Martyna Szumlak, Aleksandra Wójcik zajęła II miejsce w Festiwalu gier i zabaw ruchowych w Dwikozach 14 kwietnia bieżącego roku. Adresowany był on do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dwikozy. W zawodach składających się z 15 konkurencji rywalizowały cztery drużyny.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

XXIII Ogólnopolski Harcerski Konkurs Recytatorski 11.04.2015

W sobotę 11 kwietnia 2015 r. odbył się w Sandomierzu XXIII Ogólnopolski Harcerski Konkurs Recytatorski  „Strofy o Ojczyźnie”.

W kategorii I (uczniowie kl. I-III SP) naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III Natalia Kozieja przygotowywana przez p. M. Włoch, natomiast w kategorii II (uczniowie klas IV-VI SP) następujące uczennice: Julia Chorab kl. IV, Małgorzata Sroczyńska kl. V, Anna Ferens kl. VI przygotowywane przez p. M. Sitarską.

Z wielką dumą zawiadamiamy, iż Natalia Kozieja zajęła miejsce III, a Małgorzata Sroczyńska oraz Anna Ferens zdobyły wyróżnienie.

Czytaj więcej...

Kolejny sukces naszych piłkarzy w tym semestrze – I miejsce w Turnieju Piłki Halowej

Już trzeci puchar w tym semestrze wywalczyli nasi piłkarze przygotowywani przez pana Krzysztofa Rymaniaka w Turnieju Piłki Halowej organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Dwikozach. 5 marca drużyna chłopców z klas IV-VI w składzie: Filip Chmiel, Filip Lech, Patryk Zając, Igor Chorab, Jan Lech, Michał Wójcik, Jakub Błasiak, Kacper Chmiel, Maksymilian Chmiel, Wiktor Chorab, Michał Dąda, Kryspin Dworak, Dominik Kopyto zajęła I miejsce. Chłopcy rozegrali 4 mecze z zawodnikami ze szkół z: Gierlachowa, Starego Garbowa, Słupczy i Dwikóz, nie tracąc żadnej bramki.

Gratulujemy !!!!

V Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego w  Winiarach – 22 I 2015

Małgorzata Sroczyńska z kl. V – II miejsce w kategorii „Soliści”

Julia Chorab, Gabriela Strojewska, Filip Lech, Patryk Zając, Filip ChmielIII miejsce w kategorii „Zespół wokalny”