Podziękowania

 

 

 

 

 

 

 

Podziękowania dla Pani Doroty Nowińskiej za przekazanie książek do Punktu Przedszkolnego.

Witaminki, witaminki... 

Witaminki, witaminki...

 

Dzień Zdrowego Żywienia. W dniu 05.10.2018r. dzieci z punktu przedszkolnego włączyły się do akcji Zdrowego Żywienia, organizowanego w Szkole Podstawowej im. JP II w Mściowie. Najmłodsi przez cały tydzień rozmawiali o owocach, warzywach i witaminkach, które uzupełniamy jedząc jabłuszka, gruszki, rzodkiewki, buraczki itp. Degustacjom i rozpoznawaniem smaków nie było końca. Na zakończenie, przygotowaliśmy pyszne własnoręcznie wykonane kanapki.

Przedszkolaki sprzątają Świat!!!

 


Przedszkolaki sprzątają Świat!!!

 

W dniu 17 września dzieci z naszego przedszkola dołączyły się do akcji „Sprzątania Świata”.Wśród przedszkolaków rozwijamy potrzebę poszanowania i dbania o otaczającą nas przyrodę.

 

Uroczysty Dzień Chłopaka

 

 


Uroczysty Dzień Chłopaka

  1. Ten dzień nasi chłopcy z wraz z dziewczynkami mogli spędzić na wspólnych zabawach ze śpiewem, tańcach, konkursach. Śmiechom i radości nie było końca. Miłym akcentem był słodki poczęstunek oraz drobny prezencik.

   

   

   

  Zajęcia warsztatowe

  W naszym punkcie przedszkolnym, tuż przed Niedzielą Palmową zostały zorganizowane wspólne zajęcia dzieci z rodzicami. Była to okazja dla każdego z rodziców, aby muc zobaczyć pracę swojej pociechy podczas zajęć oraz muc w nich uczestniczyć. Każdemu towarzyszył uśmiech i zadowolenie podczas zabaw i tworzenia wielkanocnej palmy. Piękna palma wzięła udział w konkursie szkolnym.

  Pierwszy dzień wiosny. Jeszcze w aurze zimowej ale kalendarzowej wiośnie, dzieci z punktu przedszkolnego poszły z Marzanną wygonić zimę a powitać wiosnę.

  Ogłoszenie

  Szanowni Rodzice,
   
  W roku szkolnym 2017/2018 startujemy z nowościami ...
  W każdy wtorek w  Punkcie Przedszkolnym Pani Marta Mazur będzie prowadziła rytmiko-zumbę dla dzieci. Na stronie internetowej szkoły będzie Państwo mogli śledzić zdjęcia z przeprowadzonych zajęć, a już NIEBAWEM zaprosimy Państwa na portal społecznościowy FACEBOOK, gdzie będziecie mogli Państwo śledzić nie tylko zdjęcia, ale również filmiki. 
   
  O wszelkich zmianach- nowościach będziemy powiadamiać Państwa na bieżąco !!! ;)

  Gość w naszym PP

  W dniu 18 września 2017 roku nasz Punkt Przedszkolny odwiedził Pan Policjant. Nawiązując do tematyki tygodniowej zajęć rozmawiał z nami na temat bezpiecznej drogi do i z przedszkola. Dzięki Panu Policjantowi dowiedzieliśmy się czym na co dzień zajmują się obrońcy prawa oraz jakie przedmioty są potrzebne i przydatne w tej pracy.