Zajęcia sportowe SKS 2019

 

 


Szkolny Klub Sportowy SKS

Drodzy Uczniowie i Rodzice ! Z wielką przyjemnością informujemy, iż od 05.02.2019 roku wznawiamy zajęcia sportowe SKS. Będziemy spotykać się w każdy wtorek i środę o godzinie 700na sali gimnastycznej naszej szkoły. W tym roku już po raz trzeci bierzemy udział w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki Szkolny Klub Sportowy. Podczas ogłoszenia szkół, które zakwalifikowały się do programu jesteśmy jedyną szkołą, która reprezentuje szkoły z gminy Dwikozy. Ogólnie do programu zostało zakwalifikowanych ponad 600 szkół z województwa świętokrzyskiego. Nasi uczniowie będą mieli szansę brania udziału w jednym z największych programów Ministerstwa Sportu i Turystyki, gdzie ogólna liczba uczestników przekracza ponad 20 tyś. osób. Każdy z naszych uczniów, który dostarczył podpisaną zgodę przez rodzica jest objęty dodatkowym ubezpieczaniem podczas trwania zajęć SKS.

Naszym uczestnikom programu życzymy sportowych sukcesów oraz dobrej zabawy podczas zajęć.